Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 10:48:45

В Чернігівській виправній колонії № 44 відпрацювали заходи по укриттю в захисних спорудах

14.10.2014   12:17Агенцiя

В Чернігівській виправній колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській області проведено спеціальні об'єктові навчання, що проводились з метою відпрацювання дій персоналу та засуджених установи у разі ведення бойових дій та порядку укриття співробітників та засуджених жінок в захисній споруді.

Особливу увагу було звернено на укриття жінок з дітьми, які перебувають в Будинку дитини при установі та мають окреме бомбосховище.

Основними завданнями навчань були вивчення пенітенціаріями та засудженими маршрутів руху до сховища, визначення часу, витраченого на оповіщення та повне укриття, вивчення стану життєзабезпечення співробітників та засуджених під час укриття у сховищі (справність фільтро-вентиляційного обладнання, наявність резервуарів для питної води, освітлювальних приладів та спальних місць).

На місці події був створений оперативний штаб, до складу якого увійшли керівництво Чернігівської виправної колонії № 44, на чолі з начальником установи Андрієм Кирієнко та оперативно-координаційного центру управління ДПтС України в області.

Навчання дали змогу пенітенціаріям ознайомитись з алгоритмом дій на випадок надзвичайних ситуацій та порядку евакуації до захисних споруд.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 09:45

15 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн 09:37

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 15 квітня схвалив представлений Звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.

Про збереження природних екосистем Чернігівщини. ВІДЕО

Про збереження природних екосистем Чернігівщини. ВІДЕО 09:27

15 квітня на брифінгу в облдержадміністрації говорили про дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах та посилення відповідальності за випалювання сухої рослинності.