Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 06:28:34

В Чернігівській виправній колонії № 44 відпрацювали заходи по укриттю в захисних спорудах

14.10.2014   12:17Агенцiя

В Чернігівській виправній колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській області проведено спеціальні об'єктові навчання, що проводились з метою відпрацювання дій персоналу та засуджених установи у разі ведення бойових дій та порядку укриття співробітників та засуджених жінок в захисній споруді.

Особливу увагу було звернено на укриття жінок з дітьми, які перебувають в Будинку дитини при установі та мають окреме бомбосховище.

Основними завданнями навчань були вивчення пенітенціаріями та засудженими маршрутів руху до сховища, визначення часу, витраченого на оповіщення та повне укриття, вивчення стану життєзабезпечення співробітників та засуджених під час укриття у сховищі (справність фільтро-вентиляційного обладнання, наявність резервуарів для питної води, освітлювальних приладів та спальних місць).

На місці події був створений оперативний штаб, до складу якого увійшли керівництво Чернігівської виправної колонії № 44, на чолі з начальником установи Андрієм Кирієнко та оперативно-координаційного центру управління ДПтС України в області.

Навчання дали змогу пенітенціаріям ознайомитись з алгоритмом дій на випадок надзвичайних ситуацій та порядку евакуації до захисних споруд.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.