Споживання продуктів харчування в І кварталі 2014 року
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у I кварталі 2014р. середньостатистична сім’я Чернігівської області щомісяця спрямовувала на продукти харчування 1872,4 грн.
(включаючи вартість продуктів, отриманих із особистого підсобного господарства). Це найбільш вагома стаття (51,9%) сукупних витрат домогосподарств області. Українці в середньому витрачали на харчування 52,5%.
Найбільше грошей витрачалося на м’ясо та м’ясопродукти – 373,7 грн., овочі, включаючи картоплю – 325,7 грн., хліб і хлібопродукти (хлібобулочні та макаронні вироби, борошно, крупи) – 250,8 грн. Значними були також витрати на молоко, сир та яйця – 224 грн., олію та жири (сало, масло тощо) – 172,7 грн.
Добова вартість харчування одного жителя області в середньому становила 32,3 грн.
Пересічний чернігівець у середньому за місяць споживав більше, ніж у середньому в Україні, картоплі (9,1 кг), овочів і баштанних (7,7 кг) та хліба і хлібних продуктів (10 кг).
Також однією особою спожито 18,7 кг молока, молокопродуктів та масла (у перерахунку на молоко), 17 яєць, 5,5 кг м’яса, м’ясопродуктів та сала (у перерахунку на м’ясо), 4,5 кг фруктів, ягід, горіхів, винограду, 3,3 кг цукру (включаючи цукор, використаний на кондитерські вироби) та меду, 2 кг риби й рибопродуктів, 1,8 кг олії та інших рослинних жирів.
Порівняно з І кварталом 2013р. зменшилося споживання всіх продуктів харчування, незмінним лишилося тільки споживання м’яса та м’ясопродуктів.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.