Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 08:58:41

Фінінспекція в Чернігівській області знайшла порушень на 14,3 млн. грн.

14.10.2014   11:15

Протягом січня-вересня 2014 року Держфінінспекція в Чернігівській області забезпечила відшкодування втрат на 14,3 млн грн.

Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області протягом січня-вересня 2014 року забезпечили  усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 14,3 млн грн. До бюджетів та на рахунки бюджетних установ, підприємств та організацій додатково надійшло 4,6 млн грн.

За вчинені фінансові порушення притягнуто до адміністративної відповідальності 326 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 108 осіб, 19 осіб звільнено із займаних посад.

З початку року у 121 випадку  до підприємств, установ та організацій, на яких під час ревізії виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

Останні новини Чернігівщини

В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39

Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини