Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 14:28:19

Волонтери та митники об’єднують зусилля

11.10.2014   09:23

«Зараз практично кожна митниця України не тільки здійснює оформлення гуманітарних вантажів для учасників Антитерористичної операції, а й сама є волонтером» - зазначив заступник Голови Державної фіскальної служби України Анатолій Макаренко під час конференції з учасниками волонтерського руху.

Щоб впорядкувати всі питання, що стосуються ввезення та оформлення гуманітарної допомоги для потреб АТО, керівництво фіскальної служби ініціювало спільну конференцію за участю волонтерів та митників. У режимі телефонної конференції відбулась відверта розмова, під час якої волонтери з різних куточків країни озвучили нюанси та проблеми своєї діяльності. За підсумками спілкування досягнуто порозуміння та вирішено налагодити координацію даної діяльності на центральному рівні, визначено відповідальних осіб у кожній митниці, внесено пропозиції щодо удосконалення законодавчої бази.

У Чернігівській митниці Міндоходів долучилися до спільного обговорення відомий у Чернігові волонтер – керівник громадської організації «Об’єднання інвалідів Рузвельт» Іріс Новакова та начальник штабу батальйону «Чернігів» Олександр Мастеровенко. У митників з волонтерами та військовими налагоджена постійна взаємодія. Так Іріс Новакова повідомила, що на зібрані митницею кошти волонтери придбали і вже передали військовослужбовцям з Чернігівщини, що знаходяться у зоні АТО, рації та 143 зимові спальники. Волонтери регулярно відвозять необхідні речі

бійцям та артилеристам 1-ї танкової бригади, а також 13-го батальйону.

Виконуючий обов’язки начальника митниці Віктор Вечер наголосив, що усі питання пов’язані з допомогою військовим, на контролі у керівництва митниці.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.