Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 14:50:43

Розпочато кримінальне провадження щодо податківців, які зловживали службовим становищем

11.10.2014   08:30

Прокуратурою Ріпкинського району Чернігівської області розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем працівниками податкової інспекції.

Встановлено, що працівники районного ДПІ вчинили ряд протиправних дій щодо власника одного з фермерських господарств району. Зокрема, всіляко змушували його не відображати в податковій звітності вкладення ним у підприємство власних коштів, аби не виник податковий кредит. Коли фермер не пристав на такі пропозиції та поскаржився на утиски по «гарячій лінії» ДПІ, до його підприємства перестала надходити пошта.

Як виявилось потім, працівники ДПІ заборонили приймати пошту фермерського господарства. У подальшому цей факт призвів до подання ДПІ позову про припинення юридичної особи цього фермерського господарства за надуманими підставами: як такого, що відсутнє за місцем реєстрації.

Кримінальне провадження зареєстроване за ст. 364 Кримінального кодексу України.

Проводиться досудове розслідування.
 

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.