Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 грудня, 19:40:57

У складний час податківці Чернігівщини задіяли всі резерви для наповнення бюджетів

10.10.2014   15:53

За дев’ять місяців цього року від платників податків Чернігівщини до зведеного бюджету надійшло 2 млрд. 469 млн.грн. - майже на рівні минулого року. Нестабільна економічна ситуація в країні, безумовно, позначилася на фінансовому стані підприємств. Порівняно з минулорічними на 8,5 відсотка скоротилися обсяги виробництва у добувній промисловості.

Варто зазначити характерний для Чернігівської області фактор - 53 відсотки у формуванні бюджету складає плата за надра. На жаль, у вересні ПАТ «Укрнафта» та підконтрольні йому структури не сплатили поточних зобов’язань та податкового боргу по платі за надра на загальну суму більше 222 мільйонів гривень. Це зумовило загальне скорочення по доходах загального фонду держбюджету. Тому колектив податківців намагався задіяти інші резерви, щоб перекрити ці суми.

Забезпечений приріст надходжень порівняно з минулорічними з акцизного податку з вітчизняних товарів у 5 разів, збору за спецвикористання лісових ресурсів - на 80 відсотків, збору за користування радіочастотним ресурсом - на 57,7 відсотка, плати за користування кредитами, залученими державою, - на 28,8 відсотка, екологічному податку - на 26 відсотків, частини прибутку державних підприємств, що вилучається до бюджету - на 14,5 відсотка.

З початку року збільшили сплату до державного бюджету 1,5 тис. платників податку на додану вартість на 70,7 млн.грн. та 2 тисячі 200 платників податку на прибуток на 42,5 млн. гривень.
Місцеві бюджети за дев’ять місяців поповнилися на 1млрд. 223 млн.грн. Перевищений рівень відповідного періоду минулого року на 75,5 млн.грн. Найсуттєвіше збільшення – з податку на доходи фізичних осіб. Його надійшло понад 870 млн.грн. - на 6 відсотків більше минулорічного періоду. До речі, питома вага податку на доходи фізичних осіб у формуванні місцевих бюджетів становить понад 71 відсоток.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини