Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 23:32:12

Розбійника в Ніжині затримали по "гарячих" слідах

09.10.2014   07:26

В Ніжині правоохоронці швидко встановили та затримали зловмисника, який з ножем в руках пограбував магазин.

До чергової частини Ніжинського МВ УМВС України в Чернігівській області надійшло повідомлення від працівника місцевого магазину про те, що щойно невідомий чоловік, погрожуючи ножем, заволодів грошима з каси магазину і втік.

На місце пригоди черговим відразу була направлена слідчо-оперативна група міліції. Прибувши на виклик, правоохоронці почали встановлювати обставини події, опитувати свідків, складати словесний фоторобот зловмисника. Маючи чималу кількість прикмет нападника, оперативники почали пошуки зловмисника.

І впродовж доби його було вирахувано та затримано. Ним виявився 28-річний мешканець Ніжина. В нього під час затримання були виявлені гроші, які він викрав з магазину, та поліетиленовий пакет з подрібненою речовиною зеленого кольору. Також зловмисник вказав куди викинув ніж. Останнього поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій), карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини