Протягом останньої доби обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою
Обстановка на кордоні
Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.
За цей час через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 6,6 тис. осіб та 1,8 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано зменшення пасажирського потоку на 42%.
Через державний кордон не пропущено 8 осіб, з яких 4 – незаконні мігранти. Серед не пропущених 3 громадянина Російської Федерації, 2 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки, а один не мав фінансового забезпечення свого перебування в Україні.
До адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства притягнуто 5 осіб, яких оштрафовано на суму 2550 гривень.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.