У спорі щодо приватизації земель громадського пасовища поблизу с. Новоселівка прокуратура захищатиме інтереси селян
Події навколо передачі у приватну власність пасовища на території Улянівської сільської ради Чернігівського району викликали значний суспільний резонанс.
Проведеними органами прокуратури області перевірками встановлено, що наказами Головного управління Держземагентства в області у власність приватним особам передано понад 13 га земель державної власності для ведення особистого селянського господарства та садівництва поблизу с. Новоселівка на території Улянівської сільради.
При цьому не враховано той факт, що ці землі ще у 1991 році надано територіальній громаді с. Новоселівка для використання як пасовище для домашньої худоби.
Правова оцінка наказам Держземагентства в області буде надана судом за результатами розгляду позовів прокурора про визнання їх недійсними.
Рішення про надання у власність решти 10 га пасовища буде прийнято держземагентством після узгодження цього питання з громадою Улянівської сільради та з урахуванням рішення районної ради 1991 року про надання пасовища громаді.
Також, як вже повідомлялося раніше, Прокуратурою Чернігівської області 11 вересня за скаргами жителів Новоселівки і навколишніх сіл на протиправну передачу їх громадського пасовища в приватні руки зареєстроване кримінальне провадження. 7 жовтня в рамках цього кримінального провадження слідчим направлене до суду клопотання про накладення арешту на спірні земельні ділянки.
Останні новини Чернігівщини
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив за самовіддану службу кінологів 09:13
З нагоди Дня кінологічної служби начальник ГУНП в Чернігівській області Іван Іщенко відзначив поліцейських кінологічного центру разом з їх службовими собаками.