Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 01:14:01

ПАТ "Чернігівобленерго" змінило управління

08.10.2014   11:07Агенцiя

З 7 жовтня Головою Правління ПАТ «Чернігівобленерго» призначено Юрія Касіча. Він змінив на цій посаді Юрія Бойко, який очолював підприємство з 2012 року.

Представники акціонерів повідомили, що зміна керівного складу Товариства  відбулася через ротацію топ-менеджерів  для просування сучасних, інноваційних рішень в електроенергетиці, спрямованих на підвищення надійності та ефективності електропостачання на підприємствах - лідерах галузі.

Юрій Петрович Касіч, народився у Києві у 1971 році.Закінчив Київський політехнічний інститут за фахом «Електричні мережі та системи». Кар‘єру в енергетиці розпочав з електромонтера Київської ТЕЦ-5. Згодом обіймав посади начальника диспетчерської служби та головного диспетчера  НЕК «Укренерго», технічного директора «Черкасиобленерго» та «Вінницяобленерго». До свого призначення  в ПАТ «Чернігівобленерго» працював Генеральним директором  ПАТ «Вінницяобленерго», де запам‘ятався низкою ефективних управлінських рішень, грамотною технічною та інвестиційною політикою.

Сьогодні перед Юрієм Касічем стоїть ряд серйозних задач - в умовах енергодефіциту та дисбалансу між виробництвом та споживанням електроенергії  забезпечити стабільну роботу об’єднаної енергосистеми країни  в період ОЗМ 2014-2015 років в рамках встановлених граничних рівнів споживання електричної потужності з максимальним соціально-економічним ефектом для Чернігівської області.

Юрій Касіч озвучив свої плани на посаді Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» на найближчий час. Перше, що він має намір зробити - переглянути графіки аварійних відключень електромереж із технічно можливим виключенням з них об’єктів електромереж, від яких здійснюється енергопостачання об’єктів соціальної сфери, а також обговорити спектр проблемних  питань, в тому числі і реструктуризацію боргу  для підприємств житлово - комунальної сфери.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини