Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 лютого, 18:06:21

Представники Держекоінспекції у Чернігівськй області взяли участь у ХІІ Республіканському екологічному форумі

02.10.2014   13:13Агенцiя

Представниками Держекоінспекції у Чернігівській області в межах транскордонного співробітництва, у вересні 2014 року прийнято участь у фінальному етапі ХІІ Республіканського екологічного форуму, який присвячувався Року Гостинності Республіки Білорусь.

Форум відбувався в одному із прадавніх міст Білорусії  - м. Мозирі,  чистому і красивому, який часто називають «маленькою Швейцарією» за пагорбисту місцевість і приголомшливі пейзажі.

За інформацією наших сусідів, для збалансованого розвитку Гомельської області та мінімізації при цьому негативного впливу на навколишнє середовище, злагоджено працюють як органи влади і територіальні органи Мінприроди, так і суб’єкти господарювання.

Для зниження впливу на атмосферне повітря за останні три роки в Гомельській області реалізовано 55 значних природоохоронних заходів, які дозволили зменшити шкідливі викиди більш чим на 5 тисяч тонн.
Актуальним залишається питання підвищення ефективності роботи очисних споруд, будівництво нових і реконструкція діючих систем очистки, щорічне зменшення об’єму скидів стічних вод у водні об’єкти. Одним із заходів, завершення якого заплановано найближчим часом, є введення на одному з великих молочних підприємств комплексу локальних очисних споруд, які виключать наявність сироватки в стоках, а отриманий біогаз буде використовуватися теплоенергетичним підприємством.

Проблемним питанням Гомельської області залишається переробка твердих побутових відходів. Ростуть об’єми використаних деревних відходів і відходів пластмаси, об’єми збору і переробки основних видів вторинних ресурсів за останні 5 років збільшилися в 2,5 рази. 

Ці проблемні питання присутні і на території нашої Чернігівської області. Головними причинами виникнення таких проблем є низька екологічна культура громадян, нераціональне використання природних ресурсів суб’єктами господарювання та їх негативний вплив на навколишнє середовище під час здійснення господарської діяльності.

Під час підведення підсумків форуму було наголошено на необхідності приділення постійної та послідовної уваги питанням екологічної освіти і просвіти населення. Ми, і тільки ми відповідаємо перед майбутніми нашими поколіннями, наскільки екологічно грамотним стане наше суспільство, наскільки ми збережемо і примножимо красу і чистоту нашої природи.

Результатом участі в форумі став обмін позитивним досвідом з охорони навколишнього природного середовища.

Бережіть природу – це джерело здоров’я та основа життя!!!

Головний спеціаліст зв’язку
з громадськістю та ЗМІ
Насінник К.В.

Останні новини Чернігівщини

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року 12:43

Міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку заборонили обіймати відповідну посаду строком на один рік.

За матеріалами СБУ судитимуть російського агента, який збирав інформацію про переміщення ЗСУ 10:09

Слідчі Управління СБ України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно мешканця прикордоння, який приховано збирав інформацію про місця дислокації та переміщення українських військ на території Чернігівщини та Київщини.

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус 09:55

Обов’язки голови Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу» покладено на В’ячеслава Чауса, який є головою Чернігівської ОВА.

1 лютого - цей день в Україні та в світі

1 лютого - цей день в Україні та в світі 09:52

ДЕНЬ 343 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 343 RUSSIAN AGRESSION

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини