Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 січня, 14:43:16

Злісний хуліган не тільки чинив опір міліції, а й кусався

02.10.2014   06:15

Не пройшло й місяця, як житель Ріпок знову скоїв напад на міліціонера. Того дня двоє працівників Ріпкинського райвідділу внутрішніх справ УМВС України в Чернігівській області у справах пересувалися райцентром на службовому автомобілі.

Правоохоронці побачили місцевого жителя, який хитався та мав неохайний зовнішній вигляд. Працівники міліції зупинилися, щоб зробити громадянину зауваження та доставити його до райвідділу з метою складання адмінпротоколу за статтею 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді)

Чоловік категорично відмовився, почав нецензурною лаятися та опиратися, тому згідно закону України «Про міліцію» на нього були одягнуті браслети та поміщено до службового автомобіля.

Під час руху порушник завдав одному з міліціонерів два удари ногою в голову і плече, а під час висадки з автомобіля наніс удар головою в обличчя та вкусив правоохоронця за палець.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаймо, на початку вересня цей чолов'яга вже встиг «засвітитися» у міліцейських зведеннях. Тоді в Ріпках під час спілкування дільничного інспектора міліції із цим захмелілим молодиком останній почав висловлюватися нецензурною лайкою в бік правоохоронця та чіплятися за формений одяг. Правопорушник був доставлений до Ріпкинського райвідділу міліції, де на нього були складені адміністративні матеріали.

Після цього правопорушника доставили до центральної районної лікарні для медичного огляду на стан сп'яніння. Очікуючи прийому лікаря, правопорушник несподівано завдав удар головою в обличчя дільничному інспектору.

В подальшому відносно останнього складено адміністративний протокол за частиною 3 статті 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції).

Місцеві правоохоронці сподіваються, що суд нарешті належним чином оцінить ступінь зневаги молодика до представників виконавчої влади і покарає його згідно з чинним законодавством.
 

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою жінці та її співмешканцю

В Чернігівському районі поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою жінці та її співмешканцю 13:33

Увечері 3 січня до поліції надійшло повідомлення від мешканки одного з сіл Куликівської громади Чернігівського району про те, що її колишній чоловік погрожує їй та її співмешканцю гранатою. В будинку в цей час перебувала дитина.

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у наркоторгівлі 13:32

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю та слідчими за процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури викрили незаконну діяльність 44-річного мешканця Прилук, який займався збутом наркотиків.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:29

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

“Вогні різдвяного Бродвею” у філармонійному центрі 13:26

Різдвяно-новорічні свята — час, коли кожен відчуває справжню магію і ніби стає частинкою казки, що відбувається навколо: світ наповнюється особливою тишею, а небо світиться теплими зорями...

2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору

2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору 13:24

З 1 січня 2026 року для фізичних осіб – підприємців, які працюють на першій та другій групах єдиного податку, діятимуть нові розміри ставок єдиного податку та військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини