Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 12:22:12

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

29.09.2014   14:53Агенцiя

Кордон за тиждень

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

З 22 по 28 вересня 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон країни у встановленому порядку пропущено 67,5 тис. осіб та 13,9 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано збільшення пасажирського потоку, у порівнянні з позаминулим тижнем, на 350 тисячу осіб. Затримано 4 порушника державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 14 осіб, на яких накладено штрафів на суму 5270 гривень.

Через державний кордон не пропущено 105 осіб, з яких 42 – потенційних незаконних мігранти. Серед не пропущених - 34 громадянина Росії, 20 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 14 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.

За вихідні дні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 27,6 тис. осіб та 5,1 тис. транспортних засобів.
Через державний кордон не пропущено 46 особи, з яких 25 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 14 громадян Російської Федерації, 9 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України.

В ході проведення робіт з інженерно-технічного облаштування українсько-російської ділянки державного кордону продовжувалось спорудження загороджень, перешкод, пунктів обігріву та захисних споруд для персоналу.

 

Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
 

Останні новини Чернігівщини

Нове військове оснащення від чернігівських випробувачів

Нове військове оснащення від чернігівських випробувачів 09:47

Вертольоти і танки, бронетранспортери та ракети, мобільні радарні системи і радіостанції – це лише невеличкий перелік озброєння та військової техніки, які випробовують військові з Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, який вже більше п’яти років дислокується в Чернігові.

До Дня Збройних сил України представили книги із серії

До Дня Збройних сил України представили книги із серії "Історії українських воїнів" 09:34

Американець із позивним «Техас», який проміняв службу в морській піхоті США на український Донбас, німець, грузини, вірмени, азейбарджанці... Усі вони прийшли воювати за незалежність нашої держави пліч-о-пліч з українцями. Усі вони – герої серії видань серії «Історії українських воїнів», реалізованих журналом «Військо України».

Артистки філармонійного центру - для підопічних Замглайського психоневрологічного інтернату

Артистки філармонійного центру - для підопічних Замглайського психоневрологічного інтернату 09:23

Кілька років тому артисти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм взяли своєрідне “мистецьке” шефство над підопічними Замглайського психоневрологічного інтернату, що у Ріпкинському районі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:15

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 5 грудня до 8:00 6 грудня 2019 року.

"Громадяни Чернігівщини проти бездіяльності поліції". ВІДЕО 08:31

Прес-конференція "Громадяни Чернігівщини проти бездіяльності поліції" відблася 5 грудня в Прес-центрі «Чиста Політика».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини