Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 15:51:14

На Чернігівщині голова медичної комісії погорів на хабарі

27.09.2014   13:35

Співробітниками Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області «на гарячому» був затриманий завідувач терапевтичного відділення однієї з центральних районних лікарень області.

Будучи головою медичної комісії з медичного огляду військовозобов'язаних лікар вимагав та отримав від жителя райцентру неправомірну вигоду в сумі 1300 доларі США за внесення в обліковий лист відомостей щодо непридатності останнього до військової служби.

Згідно Указу Президента про «Часткову мобілізацію» житель райцентру отримав на свою адресу лист-повідомлення про проходження медичної військово-лікарської комісії в центральній районній лікарні.

Чоловік не намагався уникнути призову до лав збройних сил України, тому в зазначений час прибув до районної лікарні на медичну комісію. Пройшовши всіх медичних спеціалістів зазначених в обліковому листі, громадянин звернувся до голови військової медичної комісії для отримання висновку про придатність до військової служби.

Голова медичної комісії переглянувши записи в обліковому листі військовозобов'язаного, запропонував йому «відкосити» від призову на військову службу, шляхом внесення неправдивих відомостей в медичний листок. Плата за подібну послугу на думку лікаря повинна складати чисто символічну суму в 1300 доларів США.

Обурений жагою наживи лікаря, майбутній захисник Батьківщини звернувся до органів внутрішніх справ. Підчас чергового прийому голова медичної комісії був затриманий «на гарячому» співробітниками Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк до 12 років.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб 12:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 жовтня року в області щеплено першою та другою дозою 387 106 людей.

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години 12:46

У Чернігові всі центри масової вакцинації проти COVID-19 з середи, 20 жовтня, і до кінця цього тижня в будні дні відкриватимуться раніше. Вони працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год.

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи 12:38

У Чернігові з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня перекриватиметься рух автотранспорту на ділянці вул. Івана Мазепи від площі Перемоги до вул. Музичної. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 20 жовтня.

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей 11:26

Краєзнавчий музей щойно відкрили в селищі Срібне Прилуцького району. Це стало можливим завдяки ініціативі керівництва Срібнянської громади та залучення підприємців.

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права”

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права” 11:11

В Освітній Дім прав людини-Чернігів завітали курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби спеціальності «Правоохоронна діяльність».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини