Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 00:20:26

За повідомленнями на телефон "гарячої лінії" попереджено 508 незаконних перевірок

26.09.2014   15:54

Захист конституційних засад підприємницької діяльності є одним із пріоритетних напрямів діяльності органів прокуратури.

Проведеними органами прокуратури області у поточному році перевірками встановлено непоодинокі порушення вимог законодавства щодо забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності в роботі органів державного контролю.

Зокрема, допускалися факти невиконання вимог законодавства щодо планування, проведення контрольних заходів та оформлення їх результатів. При складанні планів роботи критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від ведення господарської діяльності до уваги не приймалися. Плани роботи в повному обсязі не виконувалися. Перевірки нерідко проводилися без оформлення повідомлень, наказів та направлень.

На усунення таких порушень внесено 56 подань, до відповідальності притягнуто 62 посадові особи органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів.

Нагадуємо, що в прокуратурі області функціонує телефон «гарячої лінії» на який приймаються повідомлення від суб’єктів підприємницької діяльності (тел. 674663) про незаконне втручання в їх діяльність з боку органів контролю та правоохоронних органів.

За повідомленнями на телефон «гарячої лінії» цього року по області попереджено 508 незаконних перевірок.

Крім того, звертаємо увагу, що відповідно до змін, внесених до Закону України „Про Державний бюджет України на 2014 рік”, (вступили в дію з 03.08.2014) перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України) здійснюються протягом серпня-грудня 2014 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки. 

Перелік державних інспекцій та інших контролюючих органів, яким надаватиметься дозвіл Кабінету Міністрів України на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, затверджений постановою Уряду від 13.08.2014 № 408.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.