Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 00:59:46

Прилуцьку виховну колонію управління ДПтС України в Чернігівській області з робочим візитом відвідали представники Чернігівської обласної спостережної комісії

26.09.2014   15:34Агенцiя

Представники Чернігівської обласної спостережної комісії та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини відвідали Прилуцьку виховну колонію управління ДПтС України в Чернігівській області


Прилуцьку виховну колонію управління ДПтС України в Чернігівській області з робочим візитом відвідали представники Чернігівської обласної спостережної комісії.

До виховної установи завітали координатор із зв′язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Лепеха Алла Григорівна та представник спостережної комісії Бадира Валентина Андріївна.

У супроводі начальника Прилуцької виховної колонії Євгенія Квітницького, заступника начальника установи Дмитра Жайворонка та начальника сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління ДПтС України в Чернігівській області Олександра Гужви представники громадськості оглянули установу.

Представники спостережної комісії відвідали житлові приміщення, їдальню, приміщення відділення карантину, діагностики та розподілу й виробничі приміщення.
Цікавили гостей також і навчання вихованців у школі та професійно-технічному училищі. Бібліотека установи вразила присутніх своєю різноманітністю корисної літератури. Важливим етапом перевірки стала розмова з психологом установи.

Відвідувачі зустрілись з вихованцями та провели прийом з особистих питань. В основному, засуджених юнаків цікавили питання паспортизації, порядок набуття громадянства України, порядок повернення до анексованої території Криму.

Під час бесід вихованці щиро та відверто ділилися своїми планами на майбутнє, розповідали про навчання в школі, ПТУ, роботу у виробничих майстернях, свій вільний час та участь у культурно-масових заходах.

Валентина Бадира та Алла Лепеха провели з вихованцями тренінг, в ході якого ознайомили з документами, які гарантують права засуджених, роз`яснили міжнародне та українське законодавство з питань дотримання і захисту прав та свобод людини і громадянина.

Начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов відзначає, що активна участь громадськості у нагляді за дотриманням вимог законодавства у місцях позбавлення волі, дає змогу стверджувати шлях відкритості для суспільства, яким прямує Державна пенітенціарна служба України.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.