Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 09:22:00

Апеляційний суд Чернігівської області оштрафував двох депутатів-корупціонерів

25.09.2014   15:29

Двоє депутатів однієї з сільрад області проголосували за виділення землі під будівництво своїм близьким родичам, не повідомивши раді про виникнення конфлікту інтересів в їх діяльності.

Беручи до уваги, що на сьогоднішній день особливої актуальності в державі набула проблема додержання земельного законодавства, питання здійснення правозахисної діяльності на вказаному напрямку перебуває на постійному контролі працівників УБОЗ УМВС України в Чернігівській області.

Як зазначив начальник Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС в Чернігівській області Вадим Філашкін, не залишено поза увагою працівників спецпідрозділу додержання антикорупційного законодавства в діяльності службових осіб та представників органів місцевого самоврядування під час вирішення земельних правовідносин, надання ними переваг окремим суб'єктам під час виділення земельних ділянок у власність та користування.

У поточному році виявлено ряд адміністративних корупційних правопорушень на даному напрямку.


Логічним результатом розгляду адміністративних правопорушень в суді є притягнення порушників до відповідальності у вигляді штрафів. Саме таке покарання відповідно постанови апеляційного суду Чернігівської області отримали два депутати однієї з сільрад області, які проголосували на сесії ради щодо виділення земельних ділянок під будівництво в межах населеного пункту своїм близьким родичам, не повідомивши раді про виникнення конфлікту інтересів в їх діяльності.

Працівники спецпідрозділу і надалі зосереджуватимуть максимум зусиль, аби забезпечити додержання земельного законодавства усіма посадовими особами та підприємствами усіх форм власності.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині проходять військові навчання “Об'єднані зусилля – 2021” 09:21

Війська та управління оперативного командування «Північ», які дислокуються у Чернігові, розпочали участь у стратегічному командно-штабному навчанні “Об'єднані зусилля – 2021”, яке проходить по всій території України під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України.

На Чернігівщині з початку року 4771 платник відкрив власну справу

На Чернігівщині з початку року 4771 платник відкрив власну справу 09:06

З початку року на території Чернігівської області власну справу зареєстрували 4771 платник, зокрема 590 юридичних осіб та 4181 фізична особа-підприємець.

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району 08:34

Ювенальним прокурором Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно 18-річного мешканця Ніжинського району за ч. 3 ст. 286-1 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого).

У Чернігові судові охоронці вчилися рятувати людей 08:32

Серцевий напад, ураження струмом, аварія на дорозі, травма чи опік – ці та безліч інших ситуацій можуть стати смертельно-небезпечними для людини.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 вересня по 8:00 24 вересня 2021 року