Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 08:27:27

В Менській виправній колонії призначено нового начальника

25.09.2014   13:01Агенцiя

В Менській виправній колонії управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 91) начальник управління Валерій Пісклов представив особовому складу установи нового начальника підполковника внутрішньої служби Голуба Тараса Григоровича.

Зачитавши наказ Голови Служби Володимира Палагнюка про призначення на посаду Тараса Григоровича, Валерій Пісклов наголосив: "Тарас Голуб в кримінально-виконавчій службі й, зокрема, Менській виправній колонії № 91 працює багато років - практичний досвід здобутий за ці роки сприятиме у вирішенні ним першочергових завдань, які нині стоять".

Привітати новопризначеного керівника завітали заступник Голови Менської райдержадміністрації, Голова Менської районної спостережної комісії Вікторія Неруш, колишній начальник Менської виправної колонії № 91 у 2005 - 2014 рр Микола Плєва та представники районної прокуратури.

Микола Миколайович Плєва, який, до речі, був наставником новопризначеного начальника виправної колонії, звернувся до колективу установи із закликом підтримати керівника та допомогти покращити діяльність єдиної в Україні виправної установи.

В свою чергу, новопризначений начальник колонії подякував керівництву ДПТС України та начальнику управління за довіру, яку вони висловили, призначивши на цю посаду.

Після завершення урочистостей Тарас Голуб запросив гостей для проведення комісійного огляду установи, де наразі проводяться значні ремонтні роботи з покращення умов несення служби персоналом та умов утримання засуджених.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 вересня по 8:00 24 вересня 2021 року

24 вересня - Міжнародний день караванника

24 вересня - Міжнародний день караванника 07:55

Взаємна підтримка, захист та допомога в супроводі і транспортуванні торгових вантажів або пересуванням групи людей з однієї місцевості в іншу, колись спонукало нас до об’єднання. Так виникли каравани.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 185 нових випадків COVID-19 19:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 вересня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 18:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.