Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 09:40:57

Міські податківці надали відповіді на 31 звернення та 63 запити на публічну інформацію

25.09.2014   08:08Агенцiя

Державною податковою інспекцією у м.Чернігові значна увага приділяється розгляду звернень та забезпеченню доступу до публічної інформації.

«З початку року до податкової інспекції надійшло 31 письмове звернення. Дописувачів передусім цікавили питання: контрольно-перевірочної роботи, відмови від реєстраційного номера облікової картки, оподаткування доходів підприємницької діяльності та з інших питань. Відповіді заявникам надано вчасно, без порушення термінів»,- повідомила заступник начальника відділу обслуговування платників податків Наталя Любочкіна.

У 2014 році колективних та повторних звернень до міської податкової не надходило.

До сервісу «Пульс» від платників міста надійшло 6 звернень, які стосувалися питань припинення підприємницької діяльності та нарахування єдиного соціального внеску.

Нагадаємо, його робота спрямована на недопущення зловживання владою, ліквідацію будь яких перешкод, що стоять на заваді бізнесу.

Будь-який громадянин або представник бізнесу має можливість зателефонувати та повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників податкової та митної служби. «Пульс» допомагає вирішити суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адмініструванні податків, зборів і ЄСВ, а й під час здійснення митного контролю та митного оформлення.

Фахівці ДФС не тільки приймають звернення, а й повідомляють про результати їх розгляду та вжиті заходи протягом 1 – 3 днів.
«Отож, якщо у Вас виникають певні труднощі у спілкуванні з податковою чи митницею, телефонуйте за номером "Пульсу" (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово»,- зазначила фахівець інспекції.

Особистий прийом громадян здійснюється керівним складом податкової інспекції відповідно до затвердженого графіку. Протягом січня-вересня 2014 року на особистих прийомах побував 21 громадянин.

Питання, порушені громадянами, стосувалися роз’яснення законодавства відносно плати за землю, сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, пільг щодо сплати податків.

Крім того, з початку року до інспекції надійшло 63 запити на публічну інформацію. Із загальної кількості запитів 46 - від юридичних осіб, 17 запитів – від фізичних осіб.

«За наслідками розгляду запитів на публічну інформацію на 59 запитів надано відповіді в повному обсязі. По 4 було надано роз’яснення, що інформація, яка запитувалася, належить до категорії інформації з обмеженим доступом»,- повідомила Наталя Любочкіна.

Для отримання публічної інформації запитувачу необхідно подати відповідний запит на інформацію, який може бути індивідуальним або колективним, а також може подаватись в усній, письмовій чи іншій формі електронною поштою або особисто до спеціалістів підрозділу обслуговування платників податків за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, буд. 28, кім. 8. Тел. 652825.


Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у м.Чернігові
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині проходять військові навчання “Об'єднані зусилля – 2021” 09:21

Війська та управління оперативного командування «Північ», які дислокуються у Чернігові, розпочали участь у стратегічному командно-штабному навчанні “Об'єднані зусилля – 2021”, яке проходить по всій території України під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України.

На Чернігівщині з початку року 4771 платник відкрив власну справу

На Чернігівщині з початку року 4771 платник відкрив власну справу 09:06

З початку року на території Чернігівської області власну справу зареєстрували 4771 платник, зокрема 590 юридичних осіб та 4181 фізична особа-підприємець.

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району 08:34

Ювенальним прокурором Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно 18-річного мешканця Ніжинського району за ч. 3 ст. 286-1 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого).

У Чернігові судові охоронці вчилися рятувати людей 08:32

Серцевий напад, ураження струмом, аварія на дорозі, травма чи опік – ці та безліч інших ситуацій можуть стати смертельно-небезпечними для людини.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 вересня по 8:00 24 вересня 2021 року