В Щорсі прикрили місцевий "Лас-Вегас"
Управлінням державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області постійно проводяться заходи щодо протидії кримінальним правопорушенням у сфері грального бізнесу.
Так, співробітниками УДСБЕЗ УМВС в ході проведення оперативних заходів задокументовано факт діяльності грального закладу в м. Щорс, де всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» надавалися послуги азартних ігор на гральних автоматах.
Організатори незаконного бізнесу, незважаючи на Закон України «Про заборону грального бізнесу в Україні», в приміщенні щорського торгового центру «Вега» замаскували гральний заклад під більярдну, де в окремій кімнаті знаходився міні «Лас-Вегас». З метою недопущення потрапляння до закладу небажаних відвідувачів заклад було обладнано відеоспостереженням.
Під час візиту працівників міліції в закладі знаходилися відвідувачі, які постійно користувалися послугами даного закладу. При проведенні огляду приміщення працівниками міліції вилучено 8 гральних автоматів, системний блок, монітори, грошові кошти та камери відеоспостереження.
За даним фактом розпочато досудове розслідування, кваліфіковане за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України, а організаторам даного закладу загрожує штраф в розмірі понад 170 тисяч гривень.
Останні новини Чернігівщини
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.