На Чернігівщині розкрито подвійне вбивство
Лише доба знадобилась спільній групі оперативників та дільничних інспекторів Городянського райвідділу міліції, щоб розкрити тяжкий злочин - подвійне вбивство зрілих чоловіків.
До чергової частини Городянського райвідділу внутрішніх справ УМВС України в Чернігівській області зателефонувала схвильована жінка та повідомила, що коли вона повернулася додому з пасовища, де випасла худобу, у власному будинку вона виявила трупи 58-річного співмешканця та його 49-річного знайомого.
На місце події негайно виїхали слідчо-оперативні група райвідділу та УМВС області, оперативники, керівництво районної та обласної міліції на чолі з начальником Управління генерал-майором міліції Олегом Демченко, колеги з прокуратури.
В будинку, на який вказала заявниця, правоохоронці дійсно знайшли трупи чоловіків. Хтось добряче поштиркав людей ножем в груди та спину, наніс чоловікам смертельні поранення, несумісні з життям. В подальшому криміналісти нарахують понад 30 ножових поранень на двох.
Як розповів начальник Городнянського райвідділу внутрішніх справ Дмитро Лось, експерти зібрали речові докази з місця скоєння злочину, у свою чергу оперативники та дільничні інспектори міліції почали проводити подвірні обходи, опитувати населення, перевіряти підобліковий елемент.
Також в поле зору правоохоронців потрапили й найближчі села. Це дало свій результат, адже менше ніж за добу співробітники міліції вирахували підозрюваного в скоєнні подвійного вбивства. При перевірці сусіднього села правоохоронці затримали 47-річного чоловіка.
Як пояснив підозрюваний, який на час затримання мав умовну судимість, напередодні він прийшов у гості в інше село до своїх наочно знайомих (судимих за крадіжки) чоловіків, стали випивати. Коли ж горілка закінчилася, його відправили за добавкою. Коли чоловік повернувся, старші чоловіки відлупцювали його, бо він не знайшов спиртного.
Побитий чоловік утік, але через деякий час повернувся, щоб забрати особисті речі й піти додому. Та захмелілі друзяки знову накинулися на нього. Ображений та побитий, він схопив ножа і несамовито почав різати кривдників. Схаменувся, коли на підлозі вже лежали два трупи.
Як розповів начальник Городнянського райвідділу внутрішніх справ Дмитро Лось, підозрюваного у вбивстві поміщено до ізолятора тимчасового тримання. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство - двох або більше осіб), карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічним ув’язненням. Слідство триває.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.