Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 04:06:08

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

22.09.2014   15:55Агенцiя

Кордон за тиждень

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

З 15 по 21 вересня 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон країни у встановленому порядку пропущено 67,2 тис. осіб та 13,9 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано збільшення пасажирського потоку, у порівнянні з позаминулим тижнем, на 1 тисячу осіб. Затримано 5 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 32 особи, на яких накладено штрафів на суму 13804 гривні.

Через державний кордон не пропущено 95 осіб, з яких 31 - потенційний незаконний мігрант. Серед не пропущених - 23 громадянина Росії, 10 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 13 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.

За вихідні дні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 23,9 тис. осіб та 4,6 тис. транспортних засобів.

Через державний кордон не пропущено 34 особи, з яких 10 - потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 6 громадян Російської Федерації, 3 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України.

Тривають роботи з інженерно-технічного облаштування українсько-російської ділянки державного кордону. В ході яких споруджувались інженерні загородження та перешкоди, захисні споруди для персоналу.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

 

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини