Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 08:41:32

Колишній керівник ПАТ «БК "Домобудівник" та його спільник покарані судом за намагання заволодіти майном товариства

22.09.2014   14:44

Колишній керівник ПАТ «БК «Домобудівник» та його спільник (фото1)Суд завершив розгляд кримінального провадження, відкритого за матеріалами Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській відносно осіб, які заволоділи майном ПАТ «БК «Домобудівник» в особливо великих розмірах та легалізували доходи, одержані злочинним шляхом.

Як розповів начальник УБОЗ УМВС області Вадим Філашкін, в липні 2013 року перший заступник генерального директора ПАТ «БК «Домобудівник» розробив схему, втягнувши у злочинну діяльність директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю.

В подальшому, зловживаючи службовим становищем, керівник ПАТ, використовуючи підроблені документи, укладав угоди про продаж фірмі, засновником якої був сам, 11 квартир в одній з новобудов Броварського району Київської області загальною вартістю 3,3 мільйони гривень, які належали «Домобудівнику». Оплату «придбаного» фірма не здійснила і сумами коштів, необхідними для такої оплати, не володіла.

В такий же спосіб злочинці незаконно заволоділи і будівельними матеріалами ПАТ на суму понад 100 тис. грн. За висновками слідства і суду справжньою метою укладення угод було привласнення злочинцями майна ПАТ «БК «Домобудівник».

Результатом копіткої роботи працівників УБОЗ, слідчого управління УМВС, прокуратури області та суду стало засудження одного з колишніх керівників Чернігівського ПАТ «БК «Домобудівник» до 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього особистого майна, а його співучасника до 5 років позбавлення волі, з іспитовим строком на 3 роки.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).