Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 23:57:31

Правоохоронці вполювали чергового браконьєра

22.09.2014   08:20

До співробітників лінійного відділення річкової міліції в порту «Чернігів» надійшла інформація, що мешканець села Вертіївка Ніжинського району займається незаконним ловом риби на річці Десна.

Для перевірки цієї інформації із співробітників річкової міліції була організована та направлена мобільна група до Авдіївки Куликівського району, де громадянин найчастіше займається незаконним промислом.

Прибувши на місце та роздивившись навкруги у бінокль, міліціонери зрозуміли, що довго чекати на браконьєра не прийдеться, бо чолов’яга вже був на воді. Вибравши рибу та знаряддя лову, нічого не підозрюючи, чоловік причалив свого човна саме в те місце, де його і чекали правоохоронці.

Коли рибалка почув, що перед ним співробітники річкової міліції, сплеснув руками, але, мабуть, усвідомивши своє становище, добровільно видав браконьєрське знаряддя та весь вилов. А «врожай» з однієї «довбехи» (так називається заборонений засіб лову) виявився немалим – шість десятків голів різної породи риби вилучили правоохоронці.

Загальна сума збитків, завданих браконьєром рибному господарству України, становить більше чотирьох з половиною тисяч гривень.

Кримінальне провадження було відкрито за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України. Міру покарання правопорушнику визначить суд, а вона може бути від чималого штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини