Розслідування ДТП під Михайло-Коцюбинським проводитиме прокуратура області
У неділю, 14 вересня, між 20 і 21 годинами поблизу смт Михайло-Коцюбинське Чернігівського району сталася ДТП за участю працівника міліції Київської області, який керував власним автомобілем.
У результаті ДТП один чоловік загинув на місці події, другий — наступного дня в лікарні, не приходячи до тями. Третій потерпілий живий, але в тяжкому стані.
Щодо водія розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, які спричинили загибель кількох осіб).
На даний час експертизою вже встановлено, що водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.
З огляду на тяжкість скоєного злочину, прокуратура наполягає на обранні водієві запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. На даний час судом для нього обрано домашній арешт. Прокуратурою готується оскарження цього рішення.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.