Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 14:44:57

Усі звернення до ГУ Міндоходів розглянуті вчасно

18.09.2014   07:53

За вісім місяців цього року до органів Головного управління Міндоходів у Чернігівській області надійшли 93 письмових звернення від громадян. Переважна більшість з них – поштою. 92 звернення - первинні, одне - дублетне.

Як повідомили у відділі обслуговування платників податків, серед звернень – дев’яносто заяв, дві скарги та одна пропозиція. Як правило, громадяни зверталися індивідуально. Колективних лише два звернення. І одне звернення за цей період надійшло анонімно.

Крім того, Головне управління Міндоходів у Чернігівській області розглянуло 37 звернень за дорученням Міндоходів України.
Усі звернення розглянуті професійно. Громадяни вчасно одержали відповіді.

Керівники органів ГУ Міндоходів у Чернігівській області з початку року провели 188 особистих прийомів громадян. До посадовців звернулися 192 громадянина. Під час особистих прийомів розглянуто 149 заяв та клопотань, 39 - пропозицій. Скарг не було. Громадяни здебільшого з’ясовували питання щодо загальнодержавних та місцевих податків. Усі звернення вирішені оперативно під час особистих прийомів.

 

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ