Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 09:56:05

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

17.09.2014   10:06

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 16 вересня по 08 годину 17 вересня 2014 року

Пожежі: зареєстровано 6 пожеж, з яких 2 в житловому секторі та 4 сухої трави.

1. Пожежа сухої трави м. Мена, вул. Індустріальна О 13 год. 50 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

2. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Малейки О 14 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

3. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Новий Білоус О 14 год. 35 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1,5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

4. Пожежа сухої трави Щорський район, біля с. Гвоздиківка О 15 год. 30 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

5. Пожежа в житловому секторі Варвинський район, с. Леляки О 16 год. 44 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю на площі 45 кв. м та пошкоджено перекриття. Причина - необережне поводження з вогнем доньки господарки 1960 р.н. Збиток - 8000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25000 грн.

6. Пожежа в житловому секторі Сосницький район, с. Купчичи О 03 год. 01 хв. сталася пожежа двох господарчих будівель. Вогнем знищено покрівлю обох будівель та майно. Причина, збитки та сума врятовано встановлюються.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

10 березня: цей день в Україні і світі

10 березня: цей день в Україні і світі 07:51

День 1476 Російська агресія - Day 1476 Russian aggression

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини