Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 11:09:50

В потязі вилучили набої та наркотики

17.09.2014   07:43Агенцiя

В рамках проведення заходів по недопущенню переміщення наркотичних засобів, відділом прикордонної служби «Щорс» отримано інформацію про можливе переміщення громадянином України наркотичних засобів та набоїв до стрілецької зброї у потязі сполученням «С.Петербург-Дніпропетровськ».

В ході перевірки інформації, в одному вагонів, прикордонний наряд «Спеціальна оглядова група» виявив підозрюваного 54-річного чоловіка, який підсів до потягу на одній з тилових станцій. Під час проведення огляду купе, на особисті речі цього пасажира, спрацювала службова собака Претті.

На пропозицію правоохоронців видати заборонені предмети та речі, громадянин добровільно дістав пакунок, в якому знаходилась речовина сіро-зеленого кольору рослинного походження, та коробку з 20 набоями калібру 7,62 мм.

По факту виявлення заборонених предметів поінформовано співробітників МВС України та направлені повідомлення про протиправні дії, що містять ознаки злочину передбачені статтями 309 Кримінального Кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» та 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

 

Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини