Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 00:59:06

З особистого прийому прокурора: багатодітна мати з Семенівщини просить справедливості у призначенні їй соціальної допомоги

17.09.2014   07:40

Під час роботи виїзної приймальні прокурора області в Семенівці до нього звернулась місцева жителька, мати шістьох дітей. Жінка просила прокурорського втручання в ситуацію з позбавленням її державної допомоги, яка виплачується малозабезпеченим і багатодітним.

За зверненням багатодітної матері прокуратурою району було проведено перевірку обставин її справи в управлінні соціального захисту населення Семенівської райдержадміністрації.

Встановлено, що відмова цій жінці в призначенні соціальної допомоги її малозабезпеченій сім’ї та їй як матері шістьох дітей, хоч і була формально обґрунтованою, проте супроводжувалась рядом порушень Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та інших нормативно-правових актів щодо надання державної соціальної допомоги.

Зокрема, було порушено право громадянки на оскарження у встановлений строк прийнятого не на її користь рішення. Не було проведено і всебічного консультування заявниці, яке, імовірно, могло б уберегти її від непорозумінь, які виникли.

На виявлені порушення чинного законодавства України прокурором району начальнику управління соціального захисту населення Семенівської райдержадміністрації внесено подання з вимогою невідкладно відновити порушене право багатодітної матері та притягти винних осіб до дисциплінарної відповідальності.
 

Останні новини Чернігівщини

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному 15:07

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди в смт Березна, внаслідок якої загинула 66-річна чернігівка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 22 вересня по 8:00 23 вересня 2022 року

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру 14:53

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року 21 вересня було встановлено Міжнародний день миру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини