Оперативне управління ДПІ у м. Чернігові повідомляє
Як повідомили в оперативному управлінні ДПІ у м. Чернігові з початку року за зібраними співробітниками матеріалами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків відомості про вчинення 24 кримінальних правопорушень.
З них 14 за ст.212 Кримінального кодексу України «Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів», 3 за ст.204 Кримінального кодексу України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» та 7 за іншими статтями Кримінального кодексу .
Цього року виявлено та припинено діяльність 18 підпільних цехів по виробництву товарів народного споживання на території обслуговування.
У ході виконання оперативно – профілактичних заходів з незаконного обігу вилучено товарів на суму понад 4,6 млн. грн., у тому числі лікеро-горілчаних виробів на -107,4 тис. грн., спирту на - 607,5 тис. грн та тютюнових виробів на- 26 тис. грн.
Оперативне управління ДПІ у м. Чернігові
Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.
Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03
Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:
У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59
14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.
Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.