Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 11 вересня по 08 годину 12 вересня 2014 року
Пожежі: зареєстровано 7 пожеж, з яких 3 в житловому секторі, 1 настил в лісі (не підлягає обліку) та 3 сухої трави. Травмовано 1 людину. Врятовано 2 людини.
1. Пожежа в житловому секторі Коропський район, с. Атюша 11.09.2014 року о 07 год. 15 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 30 кв. м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроприладів. Збиток - 40000 грн. Врятовано господаря 1968 р.н. та матеріальних цінностей на суму 40000 грн.
2. Пожежа в житловому сектор Ріпкинський район, с. Т.Шевченка О 08 год. 20 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових газових приладів. Збиток - 10000 грн. Врятовано господарку 1948 р.н. та матеріальних цінностей на суму 10000 грн. Внаслідок пожежі власниця будинку отримала опіки кінцівок ІІІ ступеню та доставлена до Ріпкинської ЦРЛ.
3. Пожежа сухої трави Щорський район, біля с. Безуглівка О 13 год. 39 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 2,5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано лісовий масив на площі 15 га.
4. Пожежа настилу в лісі Чернігівський район, біля с. Якубівка О 13 год. 40 хв. сталася пожежа настилу в лісі на площі 0,5 га та 20 га самозанесених лісових насаджень. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано лісовий масив на площі 20 га.
5. Пожежа сухої трави Городнянський район, біля с. Володимирівка О 17 год. 10 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
6. Пожежа сухої трави Щорський район, біля с. Займище О 19 год. 37 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
7. Пожежа в житловому секторі м. Ічня, провул. Садовий, 13 О 19 год. 40 хв. сталася пожежа соломи. Вогнем знищено 1 т грубих кормів. Причина - дитячі пустощі з вогнем онука господарки. Збиток - 350 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн.
Виявлення та знищення ВНП
11.09.2014 року о 14 год. 50 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП У ДСНС у Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 125 мм часів ВВв, який було виявлено близько 10 год. 45 хв. в лісовому масиві біля смт Ріпки.
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.