Доступ до бюджетних коштів - спокуса для нечесних керівників
Перемога в тендерах у сфері державних закупівель відкриває шлях до бюджетних коштів, а для нечесних на руку керівників - одночасно і до зловживань.
Під контроль оперативників ГУ Міндоходів у Чернігівській області потрапило одне з чернігівських підприємств - учасник державних закупівель.
Як повідомив начальник штабу оперативного управління ГУ Міндоходів області Олександр Ярошенко, за результатами перевірки встановлено, що службові особи підприємства, провівши безтоварні операції з придбання товарно-матеріальних цінностей та отримання послуг від суб'єктів господарської діяльності, ухилилися від сплати податків на прибуток та на додану вартість в сумі понад 1 млн. грн. Адже товари та послуги не були поставлені, роботи не
Слідчі ГУ Міндоходів у Чернігівській області розпочали кримінальне провадження за частиною 1 ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків зборів, інших обов'язкових платежів).
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.