Правоохоронці затримали "шиферних" злодіїв
Двох «шиферних» злодіїв затримали у ході проведення операції «Квартира» та оперативно-розшукових заходів працівники Щорського та Новгород-Сіверського райвідділів внутрішніх справ.
Зокрема, до Щорського райвідділу міліції інформація про скоєння крадіжки надійшла близько півночі. У селі Старі Боровичі злодій «погосподарював» на даху одного з господарських приміщень приватного сільгосппідприємства «Щорс», після чого на ранок там не дорахувалися 32 листи шиферу.
Та як з'ясували цього ж дня правоохоронці, «не полінувався» це зробити тридцятирічний місцевий житель. А в Новгород-Сіверському районі «не спалося» тієї ж ночі 23-річному жителю села Ломанка, який заліз до господарства 48-річної місцевої жительки і поцупив 12 листів шиферу.
В обох цих випадках злодіїв затримано, крадене вилучено. Відносно них відкрито кримінальні провадження за статтею 185 ч. 1 Кримінального кодексу України, яка передбачає суворе покарання за ці дії: від штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.