Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 20:04:41

Леонід Кучма відвідав ЧНТУ

09.09.2014   13:32Агенцiя

Вже за доброю традицією 8 вересня з нагоди урочистого вручення стипендій Благодійної Організації Президентського Фонду «Україна» Чернігівський національний технологічний університет відвідав Президент України Леонід Данилович Кучма. П’ятий рік поспіль в університеті відбувається така урочиста подія.

Разом з Президентом до Чернігівського національного технологічного університету завітали: заступник голови облради Валентин Васильович Мельничук та Чернігівський міський голова Олександр Володимирович Соколов.

З вітальним словом виступив доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки та техніки України, ректор університету Сергій Миколайович Шкарлет, який подякував Леоніду Даниловичу за підтримку та заохочення талановитої молоді ЧНТУ, а також за вагомий внесок у відродженні в Україні миру.

Цього року за підсумками заліково-екзаменаційної сесії та за результатами науково-дослідної роботи лауреатами премії Президентського Фонду «Україна» стали студенти механіко-технологічного факультету:
Мінченко Марина Анатоліївна (гр. МЗВ-091, спеціальність 8.05050401 – Технології та устаткування зварювання),
Ярмолюк Владислав Васильович (гр. МТМ-091, спеціальність 8.05050201 – Технології машинобудування),
Молько Артем Сергійович (гр. АТ-111, напрям підготовки 6.070106 – Автомобільний транспорт);
студентка факультету електронних та інформаційних технологій: Халіман Леся Петрівна (гр. ММ-091, спеціальність 8.05070102 – Електричні системи і мережі);
студентка факультету праці та соціального управління: Недєй Альона Олегівна (гр. ДЕПб 11115( 415)), напрям підготовки 6.030505 – Управління персоналом та економіка праці).

Після урочистого вручення стипендій студенти мали змогу поспілкуватися з Президентом України, який виклав своє бачення сьогоднішньої ситуації в країні та відповів на запитання студентів, що стосувалися анексії Криму, шляхів досягнення миру на Донбасі, роботи трьохсторонньої контактної групи з мирного врегулюванню конфлікту на сході, нової оборонної доктрини держави, зміни позаблокового статусу України та інші.


http://www.stu.cn.ua/news_view/1140/

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.