Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 20:43:51

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

09.09.2014   09:56

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 08 вересня по 08 годину 09 вересня 2014 року

Пожежі: зареєстровано 6 пожеж, з яких 4 в житловому секторі та 2 в екологічних природних системах. Загинуло 2 людини.

1. Пожежа в житловому секторі смт Козелець, вул. Київська Об 11 год. 32 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю, перекриття та внутрішнє облицювання стін. Причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Збиток -2500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря 1939 р.н.

2. Пожежа сухої трави Городнянський район, поблизу с. Великий Листвен О 13 год. 05 хв. на відкритій місцевості сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

3. Пожежа сухої травиmКозелецький район, поблизу с. Жуківщина О 14 год. 55 хв. на відкритій місцевості сталася пожежа сухої трави на площі 10 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

4. Пожежа в житловому секторі Менський район, с. Стольне О 15 год. 10 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю. Причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Збиток - 5000 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

5. Пожежа в житловому секторі Носівський район, с. Макіївка О 18 год. 35 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та 5 т грубих кормів. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30000 грн.

6. Пожежа в житловому секторі Прилуцький район, смт Ладан, вул. Краслянська О 04 год. 10 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття веранди, пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30000 грн. На місці пожежі виявлено тіло особи, яка встановлюється.

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.