Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 19:50:00

Митники передали допомогу батальйону "Чернігів"

09.09.2014   06:54

Співробітники Чернігівської митниці Міндоходів прийняли рішення надавати допомогу патріотам, які нині захищають Батьківщину в зоні АТО.

Двічі вони вже передавали на Схід найнеобхідніше через волонтерів. А цього разу вирішили надати адресну допомогу - бійцям батальйону «Чернігів» патрульної служби міліції особливого призначення УМВС України у Чернігівській області. До цієї ініціативи активно долучилася й ветеранська організація митниці.

На зібрані кошти закупили бронежилети, радіостанції, медикаменти та теплі речі. Батальйон „Чернігів” з червня виконує завдання штабу АТО, несе службу в місцях, звільнених від незаконних озброєних формувань, а також чергує на блокпостах у Луганській області. У його складі – всі добровольці. Серед них є й ті, хто вже на заслуженому відпочинку, але стали пліч-о-пліч з працівниками міліції на захист Батьківщини.

Нині частина батальйону знаходиться у відпустці, чекаючи на ротацію.

Саме їх й запросили до Чернігівської митниці, щоб передати допомогу.

Адже вже найближчими днями ці мужні чоловіки у формі з міліцейськими погонами замінять своїх колег у гарячих точках Сходу.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.