За направленими до суду кримінальними правопорушеннями державі відшкодовано 2,1 млн.грн.
За матеріалами, зібраними оперативниками Головного управління Міндоходів у Чернігівській області, за вісім місяців цього року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені 33 кримінальні правопорушення.
З них 20 - за ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів).
Як повідомив начальник штабу оперативного управління ГУ Міндоходів області Олександр Ярошенко, за результатами проведеного досудового розслідування слідчими по 4-х провадженнях обвинувальні акти направлені до суду
У направлених до суду кримінальних провадженнях сума завданих державі збитків становить 2,8 млн. грн. з яких відшкодовано - 2,1 млн.грн.
З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на 10 млн.грн. Серед них товари підакцизної групи - на 2,9 млн.грн.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.