Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 09:32:39

Звернення Державної екологічної інспекції у Чернігівській області до громадян Чернігівської області

08.09.2014   12:16Агенцiя

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області повідомляє, що 31 липня 2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "про державний бюджет України на 2014 рік".

Цим законом регламентується скорочення видатків на зарплату державних службовців у розмірі 70% та пропонується здійснювати заходи щодо оптимізації штатної чисельності працівників, надавати працівникам відпустки без збереження заробітної плати, встановити для працівників режим роботи на умовах неповного робочого часу, зменшити або скасувати стимулюючі виплати, підвищення посадових окладів, зменшити надбавки і доплати, які встановлені у граничних розмірах, переглянути укладені договори на придбання товарів, робіт, послуг, тощо.

Також, відповідно до абзацу п'ятнадцятого підпункту 8 пункту 1 (стаття Закону України "Про державний бюджет України на 2014 рік") Закону України від 31.07.2014 № 1622 "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2014 рік" перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України) здійснюються протягом серпня-грудня 2014 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявою суб'єкта господарювання щодо його перевірки.

Міністрів України надати роз'яснення стосовно процедури внесення проектів розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо надання дозволу проведення перевірок підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців, а також вирішити питання щодо термінів виконання розгляду вищезазначених звернень, що надходять на адресу Держекоінспекції України та її територіальних органів, станом на 29.08.2014 відповідь не надана.

У зв'язку з важкими умовами праці, що склалися на сьогодні, звертаємося та закликаємо громадян Чернігівської області дбати про наше довкілля - про наш "Дім"! Лише від нас з вами, від нашого свідомого ставлення та раціонального використання природних ресурсів залежить стан довкілля. Втратити природний баланс та рівновагу в довкіллі - дуже легко та швидко, відновлювати доведеться довго та важко…

Пам'ятайте! Природа не збереже нас, якщо ми самі не будемо її берегти! Тому сподіваємося на Ваше розуміння ситуації та подальшу підтримку.

Збережемо довкілля для нащадків!


З повагою, Колектив Держекоінспекції у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Податківці викрили схему ухилення від сплати ПДВ на суму 3,3 млн гривень

Податківці викрили схему ухилення від сплати ПДВ на суму 3,3 млн гривень 09:31

Співробітники управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області під час проведення контрольно-перевірочних заходів викрили схему ухилення від сплати податку на додану вартість одним із сільськогосподарських підприємств Чернігівської області.

Розпочато кримінальне провадження за фактом самовільного розорювання земель на території Лосинівської ОТГ

Розпочато кримінальне провадження за фактом самовільного розорювання земель на території Лосинівської ОТГ 09:20

Чернігівська обласна прокуратура невідкладно відреагувала на інформацію про розорювання прибережних захисних смуг на території Лосинівської ОТГ у Ніжинському районі.

Поліція з’ясовує обставини конфлікту на зупинці громадського транспорту

Поліція з’ясовує обставини конфлікту на зупинці громадського транспорту 09:11

За фактом завдання пасажиром тілесних ушкоджень водію маршрутного таксі поліція розслідує кримінальне провадження.

17 квітня - День пожежної охорони

17 квітня - День пожежної охорони 08:51

Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято - «День пожежної охорони», яке тепер відзначається щорічно 17-го квітня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини