Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 жовтня, 22:04:07

Змагання на кращого розвідника пройдуть в Гончарівському

20.01.2012   08:22

У 1-й окремій танковій бригаді 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, що в Гончарівському на Чернігівщині, у розпалі бойове навчання.

Підрозділи військової частини один за одним виходять на полігон для виконання бойових стрільб зі стрілецької зброї та озброєння штатних бойових машин. Половина всіх стрільб виконується вночі.

Наразі у поле вийшов механізований батальйон. Перед піхотинцями вправи контрольних стрільб з танків БМ “Булат” вже виконали танкісти. На малому артилерійському полігоні артилеристи бригади тренуються в управлінні вогнем.

– Це наша перша бойова стрільба у новому році, – розповів командир батальйону підполковник Олександр Слабошевський. – Кожен військовослужбовець здав заліки з основних предметів бойової підготовки і отримав своєрідний допуск.

Разом з піхотинцями тривають заняття розвідувального підрозділу бригади.

– Готуємось до змагань на кращого розвідника 8-го армійського корпусу Сухопутних військ, що пройдуть наступного місяця на нашому полігоні, – розповів командир розвідувальної роти капітан Сергій Захаревич.

За його словами, змагання на кращого розвідника пройдуть у декілька етапів, під час яких військовики виконають вправу контрольних стрільб для розвідників з автомата Калашникова з ходу, спортивну вправу з автомата та стрілятимуть з пістолета ПМ. Також у програмі змагань крос 30 кілометрів, здача прийомів рукопашного бою та виконання нормативів з військової топографії, зв’язку, інженерної та військово-медичної підготовки.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10

Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.

Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39

Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16

Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.

Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35

20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини