Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 15:23:31

Прокуратура захистила право пенсіонерки на спадкове майно

04.09.2014   16:15

Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних та кримінальних справ підтверджено правомірність вимог прокурора щодо поважності причин пропуску строку для прийняття спадщини інвалідом другої групи, яка проживає в іншій області.

Про смерть сестри, уродженки м. Чернігова, громадянці С., яка проживала на території Кіровоградської області, стало відомо лише через два роки. У зв'язку з тяжким станом здоров'я та тривалим перебуванням на лікуванні у закладах охорони здоров'я, остання не змогла своєчасно прийняти спадщину.

До складу спадкового майна увійшла квартира в одному з найпривабливіших районів м. Чернігова. При цьому, відразу після смерті спадкодавиці до відповідних органів із заявою про прийняття спадщини на підставі підробленого заповіту звернувся громадянин Г.

Завдяки активній позиці прокурора рішенням апеляційного суду області, залишеним в силі касаційною інстанцією, поновлено право пенсіонерки на квартиру.

За фактом підробки заповіту внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, триває досудове слідство.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.