Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 06:08:27

Суспільство вимагає прозорості влади

04.09.2014   07:32Агенцiя

3 вересня представники громадянського суспільства Чернігівщини представили постійно діючу систему громадського контролю над місцевою владою і політиками, що буде демонструвати справжній рівень їхньої відповідальності перед громадянами і виборцями Чернігівщини.

Після революції гідності запит на прозору й ефективну владу великий як ніколи. Активна громадськість шукає шляхи до реалізації реального контролю державних органів влади, що унеможливить корупційні схеми.

Механізм електронної демократії у вигляді Інтернет - ресурсу, на якому прості громадяни зможуть публічно висловлювати свою думку про того чи іншого чиновника, посадову особу або політика, нині є чи не єдиним виходом в даній ситуації.

Випускники Школи молодого Лідера, що побували в Польщі та Естонії, побачили на практиці, як громадськість контролює владу через електронні ресурси. Так і виникла ідея створити сайт «Люстрація та Антикорупція», де всі громадяни могли б слідкувати за діяльністю осіб, що впливають на політику в регіоні.

Олександр Підгорний, Сергій Нестеренко, Олексій Француз, Роман Васько, Корнієнко Микита познайомили представників ЗМІ та представників громадськості з особливостями роботи сайту та підкреслили, що наразі ресурс не отримує жодного фінансування, а розробники не належать до жодних політичних сил.

Заведено досьє вже на 67 осіб, серед яких є представники різних політичних сил, як провладних, так і опозиційних, правоохоронних органів – міліції, прокуратури, судів, чиновників різного рангу, депутатів обласного та міського рівнів, посадових осіб. Користувачі мають можливість додавати інформацію щодо корупційних діянь з боку конкретних осіб та відповідності певних осіб розроблених критеріїв. Вся інформація буде проходити модерацію, перевірку та розміщуватися на сайті.
 

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини