Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 16:41:07

Планшетного шахрая затримали оперативники з Чернігова

04.09.2014   07:15

Працівники карного розшуку Чернігівського міськвідділу міліції затримали 37-річного шахрая.

До Чернігівського міського відділу міліції надійшла заява від 44-річної чернігівки з проханням вжити заходів до знайомого її чоловіка, який шахрайським шляхом заволодів його планшетом.

Як з’ясували оперативники, двоє товаришів працювали на будівництві в сусідніх державах. На чужині жили та працювали разом, і додому майже завжди поверталися разом. Один з товаришів купив планшет та брав його з собою. А його напарник запропонував закачати на планшет фільми та музику. Він забрав планшет та документи на нього, а коли прийшов час повертатися на роботу, власник планшету не зміг додзвонитися своєму колезі. Він і на роботу не поїхав, і планшет не повернув.

І тільки правоохоронцям чолов’яга пояснив, що планшетом розрахувався з таксистом, а решту грошей прогуляв. Підозрюваний вже мав проблеми із законом, був судимий за крадіжки. Чоловік одружений, виховує неповнолітню дитину, тепер шахраю доведеться шукати роботу вдома та повертати товаришу гроші.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), що карається обмеженням волі на строк від трьох років.
 

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression