Нічна рибка виявилася недоступною
Близько 22-ї години від місцевого жителя до відділу прикордонної служби «Задеріївка» надійшла інформація про вилов поблизу смт. Радуль невідомими особами риби забороненими знаряддями лову.
З метою перевірки та реалізації зазначеної інформації до місця події направили прикордонний наряд «Прикордонний патруль».
По прибуттю на місце, прикордонний наряд здійснив огляд місцевості і в 100 м від державного кордону України, на березі р. Дніпро, виявив та затримав двох громадян України, які здійснювали вилов риби забороненими знаряддям лову, а саме 20 метровою риболовецькою сіткою.
Відносно затриманих громадян України складено протоколи про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали справи, для визначення міри відповідальності правопорушників, направлені для розгляду до Ріпкинського районного суду.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.