Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 00:20:54

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

03.09.2014   09:55

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 02 вересня по 08 годину 03 вересня 2014 року

Надзвичайні ситуації:

Відповідно до вимог «Плану заходів по оздоровленню території с. Охрамієвичі Корюківського району від африканської чуми свиней», затвердженого рішенням надзвичайної протиепізоотичної комісії Корюківського району від 31 серпня 2014 року № 10, для ліквідації надзвичайної ситуації 02 вересня 2014 року виконано наступні заходи: організовано обхід всіх дворів с. Червоні Буди (вилучено 2 голови худоби), організовано обхід 26 дворів с. Охрамієвичі (вилучено 3 голови худоби та продукти забою 21 тварини), здійснено утилізацію вилученого шляхом спалення.

Пожежі: зареєстровано 1 пожежу на транспорті.

Пожежа на транспорті Чернігівський район, біля с. Пакуль О 18 год. 02 хв. сталася пожежа автомобіля "AUDI-80". Вогнем знищено автомобіль. Причина - коротке замикання електропроводки. Збитки встановлюються.
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини