Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 17:41:30

У Борзні буде вулиця імені Івана Плюща

23.08.2014   14:24Агенцiя

Таке рішення ухвалила міська рада, аби вшанувати пам’ять відомого земляка, який народився і виріс у Борзні, а ставши відомим політиком, зробив чимало добрих справ для розвитку своєї малої батьківщини.

Носитиме ім’я двічі спікера Верховної Ради України вулиця Мануїльського, де стоїть батьківська хата Івана Степановича та живуть його найближчі родичі.

До речі серед перейменованих останнім часом вулиць у Борзні є кілька, пов’язаних з видатними земляками: відомих козацьких ватажків Семена Палія і Петра Забіли, Героя Радянського Союзу генерала Кирпоноса, котрий свого часу навчався у місцевому сільгосптехнікумі, письменника Олекси Десняка, теж колишнього студента цього навчального закладу, відомого письменника Пантелеймона Куліша, його друга та вченого Івана Пулюя, письменниці Ганни Барвінок, поета Анатоля Олійника, педагога і просвітительки Христини Алчевської.


http://www.visbor.org.ua/u-borzni-bude-vulytsya-imeni-ivana-plyuscha/

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини