Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 23:36:57

Задля "серцевого" здоров’я

23.08.2014   11:50Агенцiя

Новітнє обладнання для діагностики та раннього виявлення порушень роботи серцево-судинної системи, зокрема, аритмій та інших функціональних змін у роботі серця отримав обласний кардіологічний диспансер. Це угорська холтер-система «EF-3H LABITEX».

За допомогою власних ділових зв’язків КЛПЗ «Обласний кардіологічний диспансер» придбав холтерівську систему моніторингу, що має три канали відведення. Це суперсучасний діагностичний апарат, який дозволяє цілодобово знімати та аналізувати дані ЕКГ. Його, у першу чергу, буде розміщено у палатах інтенсивної терапії диспансеру для хворих, що перебувають під цілодобовим наглядом.

За словами головного лікаря диспансеру Ігоря Батога, холтерівський моніторинг використовується задля того, щоби протягом певного часу здійснювати контроль за роботою серцево-судинної системи пацієнта.

«Впевнений, що обладнання дозволить у подальшому вирішити питання щодо кардіохірургічного втручання окремих пацієнтів стосовно аритмій, аортокоронарного шунтування та стентування. Це діагностична процедура. Крім того, зараз багато осіб, хто призивається до армії, хто їде у зону АТО, яким ми проводимо серцеву діагностику. Таким чином ми відбираємо людей, які їдуть у зону бойових дій зі здоровим серцем», - зауважує Ігор Батог.


За повідомленням прес-служби Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 676 нових випадків COVID-19

Виявлено 676 нових випадків COVID-19 19:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 16 квітня в області зафіксовано 676 нових випадків COVID-19.

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську 17:45

15 квітня у Чернігові в Обласному молодіжному центрі відбулася онлайн-гутірка про Христину Алчевську, педагогиню, письменницю, бібліографіню, громадську діячку.

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.