Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 07:21:34

Винесено вирок у провадженні про резонансну дорожньо-транспортну пригоду

22.08.2014   14:41

Прокуратурою Чернігівської області завершено процесуальне керівництво у провадженні щодо резонансної дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 2 червня цього року в м. Носівка Чернігівської області. Тоді автомобіль «Рено Трафік», рухаючись пустою нічною вулицею, збив насмерть неповнолітнього пішохода і поїхав далі, не зупиняючись.

Додаткового суспільного резонансу цій події надав той факт, що за кермом автомобіля знаходився директор одного з сільськогосподарських підприємств міста.

За висновком досудового розслідування, наїзд на пішохода стався виключно з вини водія, який, керуючи автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, проявив неуважність, не врахував дорожньої обстановки, внаслідок чого під час виникнення перешкоди для його руху не вжив заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або для безпечного об’їзду.

Під час судового розгляду вина водія знайшла своє підтвердження.

Вироком Носівського районного суду від 12.08.2014 року водія визнано винним за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини