Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 07:21:34

Польський урок для молодих лідерів з Чернігівщини

22.08.2014   07:45Агенцiя

Завдяки громадській організації Центр «Доброчин» молодь з усієї Чернігівської області на початку серпня відвідала Польщу у рамках ознайомчого візиту до цієї країни.

Ознайомчий візит - це спільний проект України та Польщі.
Основна мета цього візиту — посилити свої організаційні та професійні здібності у сфері здійснення соціальної анімації в громадах, а також перейняття досвіду роботи з молоддю та молодіжним рухом у Республіці Польща.

Упродовж п'яти днів молодь з Чернігівщини здобувала новий досвід від своїх польських колег.

Щодня молоді активісти відвідували різні громадські структури і організації, які займаються питаннями молодіжного руху та розвитком невеликих містечок у Вармінсько-Мазурському воєводстві. Так молодіжна делегація з Чернігівщини побувала у Нідзіці, де на протязі трьох днів ознайомлювалася з роботою місцевого фонду розвитку «Ніда». Саме за допомогою цього фонду, а також місцевих неурядових організацій та підприємців поблизу Нідзіці було створено «Гончарне селище». Основною діяльністю цього селища є виробництво гончарних виробів, паперу, проведення різних фестивалів, які вже стали традиційними і проводяться щорічно. Існування такого селища є гарним прикладом, як потрібно розвивати зелений туризм на Чернігівщині.

Фонд «Ніда» опікується молодіжною організацією «Незабудка». Ця організація безкоштовно проводить навчання для талановитої молоді у галузі культури та ремесел. А найздібніші учні навіть отримують стипендію.

Такі зустрічі позитивно вплинули на молодих лідерів. Адже за допомогою активних семінарів і тренінгів молодь краще запам'ятовує набуту інформацію. У когось вже навіть виникли власні ідеї та проекти, які чекають свого втілення на Чернігівщині.

Крім навчання, на молодь чекали дуже цікаві екскурсії у такі старовинні міста — Ольштин, Варшава. Бо саме за допомогою таких екскурсій пізнається самобутня культура, історія та дух старої Польщі.

За цей час, проведений у Польщі, серед молодіжної делегації панувала чудова дружня атмосфера, гарний настрій і лише позитивні емоції. Усі учасники делегації поповнили свій багаж новими знаннями та безцінним досвідом.

На мою думку, такі проекти дають змогу краще засвоїти нові підходи і методики, які потім будуть використані на практиці у рідному селищі або місті. Це допоможе зацікавити та залучити молодь до позитивних змін на Чернігівщині. Така співпраця є дуже корисною, як для України, так і для Польщі.


Владислав Пархоменко
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини