Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:24:26

Солодким медом пригощали засуджені "пасічники" Домницького виправного центру № 135

21.08.2014   08:08Агенцiя

Бджільництву сьогодні, на жаль, приділяється замало уваги, хоча цей напрямок є доволі цікавим, а отримана продукція – дуже корисна.

Про те, який мед найкращий, та що потрібно знати пасічнику, напередодні Дня пасічника та релігійного свята Спас розповіли в Домницькому виправному центрі управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 135), де вже 2 роки поспіль займаються бджільництвом.

Для того щоб стабільно отримувати медозбори важливо вчасно і правильно доглядати за бджолами. Засуджені, які займаються бджільництвом у виправному центрі, мають досвід роботи на пасіках та спромоглися збільшити кількість вуликів всього за рік.

Вони й розповіли, що лісовий мед – найкорисніший, тому що бджоли збирають пилок з кульбаби, мати-й-мачухи, верби. У цей час квітнуть садки з фруктовими деревами. Зібравши у травні мед, роблять невеличку перерву до кінця червня, а потім – зустрічають Медовий Спас у серпні.

Мед Домницького виправного центру № 135 славиться не тільки в Менському районі, багато бажаючих придбати корисний солодкий продукт є і в обласному центрі.

Та слід сказати, що бджільництво – це не тільки приємний відпочинок чи забава. Це насамперед праця, й немала, іноді навіть нелегка. Мед не дається даремно ні бджолі, ні пасічникові. Але праця ця захоплююча, радісна, приємна. Вона до того ж щедро винагороджується, якщо пасічник добре знає теорію бджільництва і вміє застосувати її на практиці.

 

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.