Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:20:56

Розпочато кримінальне провадження за фактом службового недбальства посадовців Чернігівської міськради

20.08.2014   12:01

Прокуратурою м. Чернігова зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 КК України за фактом невжиття посадовими особами виконавчого комітету Чернігівської міської ради дієвих заходів щодо укладення договорів про пайову участь із забудовниками, що спричинило тяжкі наслідки на суму понад 600 тис. грн. (службова недбалість).

Як вже раніше повідомлялося, прокуратурою міста в ході перевірки діяльності Чернігівської міської ради встановлено порушення вимог законодавства щодо укладення договорів про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста
Зокрема, в 2013-2014 роках ряд замовників будівництва отримали декларації про готовність об’єктів будівництва до експлуатації і, в порушення вимог ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», не уклали з органом місцевого самоврядування договори про пайову участь. Як наслідок, бюджет недоотримав сотні тисяч гривень.

Вищезазначена ситуація підриває довіру до органів місцевого самоврядування, які відповідають за реалізацію містобудівної політики на підпорядкованих їм територіях, ї в кінцевому результаті перешкоджає формуванню сприятливого інвестиційного середовища у сфері містобудівної діяльності, що є неприпустимим.
Триває досудове розслідування.


Додатково:

У поточному році прокуратурою м. Чернігова до суду на усунення виявлених порушень направлено 4 позови про стягнення коштів пайового внеску на загальну суму 400 тис. грн, які перебувають у провадженні.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.